Zajímavosti

Přední dodavatel rychlorozkládacích instant shelters párty stanů, textilních konstrukcí a příslušenství XTR5, STR4, LTR3 nůžkové párty stany a altány.

Rychlorozkládací nůžkové párty stany a altány.

STR4 RIBS Komerční stan X1STANY
Zajímavosti - Přední dodavatel rychlorozkládací nůžkové párty stany a altány instant shelters párty stany, textilních konstrukcí a příslušenství XTR5, STR4, LTR3 nůžkové párty stany a altány, Mobilní podlahy a heliporty - X1STANY
Rychlorozkládací nůžkové stany a altány, příslušenství, náhradní díly

Rychlorozkládací XTR5, STR4, LTR3 nůžkové párty stany a altány. Rychlorozkládací nůžkové stany v kategorii profi, komerční, zahradní, pagoda, star, PVC, COMPACT, altány, pracovní stany.

Široká škála stylů, tvarů, velikostí, barev, příslušenství (rychlorozkládací nábytek, ocelové závaží, přístřešky, polobočnice, stabilizační tyče, okapy, spojky stanu... ), BBQ grill (Large, mini Hog Roast Oven), mobilní podlahy, zahradní nábytek, náhradní díly, print, bannery, potisk, Váš firemní brand produktu.

Vhodné pro veletrhy, firemní prezentace, akce, automoto, catering, svatby, oslavy, zahradní párty i policejní, hasičské a státní složky.

Rychlorozkládací nůžkové stany a altány, příslušenství, náhradní díly.

Každý náš rychlorozkládací stan má široké spektrum využití, poslouží Vám nejen jako výstavní stánek či prodejní stánek na veletrhu, ale i jako reklamní stan - nabízíme možnost potisku vaším logem, nebo reklamou. Využití najdou rovněž jako rychlorozkládací stany pro závodní teamy či jako servisní stan. Jejich praktičnost oceníte i tehdy je-li některou z vašich činnností catering, půjčovna stanů, nebo při pořádání nejrůznějších společenských akcích využíváte stany větších rozměrů, nebo party stany. Pokud Vás zajímá jen domácí využití, pak náš rychlorozkládací zahradní stan je ten pravý přístřešek, který nahradí rychlorozkládací altán, poslouží jako pergola, ale stane se také vhodným společníkem pro kemping.

Rychlorozkládací nůžkové stany nabízíme v různých velikostech a barvách ve třech řadách podle jejich kvality a odolnosti: Profi stany, Komerční stany a Zahradní stany. Naše kvalitní zboží nemá co do šíře nabídky v kombinaci s nízkou cenou v Evropě konkurenci.

Najdete u nás i širokou paletu doplňků k našim rychlorozkládacím stanům. Rychlorozkládací nůžkové stany profi třídy jsou díky odolnosti a dlouhé životnosti vhodné i pro půjčovny stanů. Hlavními výhodami našich rychlorozkládacích stanů jsou: pevná kontsrukce při zachování nízké hmotnosti, snadná manipulace a údržba, dlouhá životnost, schopnost poskytnout Vám bezpečný přístřešek téměř za jakéhokoliv počasí, možnost potisku jako vysoce efektivní reklama, široká nabídka doplňkového sortimentu . . .
Naše rychlorozkládací nůžkové stany jsou produktem společnosti, která se může pochlubit více než patnáctiletou zkušeností s jejich vývojem, výrobou, prodejem a dlouhou řadou spokojených zákazníků, ke kterým se nyní jak doufáme připojíte i Vy.

Přední dodavatel instant shelters párty stanů, textilních konstrukcí a příslušenství XTR5, STR4, LTR3 nůžkové párty stany a altány, mobilní podlahy a heliporty - X1STANY
Zajímavosti - Přední dodavatel rychlorozkládací nůžkové párty stany a altány instant shelters párty stany, textilních konstrukcí a příslušenství XTR5, STR4, LTR3 nůžkové párty stany a altány, Mobilní podlahy a heliporty - X1STANY
Rychlorozkládací nůžkové stany a altány, příslušenství, náhradní díly